close
close
close
close
close
Drewno Heblowane 2,6x14,5x200 [cm] Sosna
  • Drewno Heblowane 2,6x14,5x200 [cm] Sosna

Drewno Heblowane 2,6x14,5x200 [cm] Sosna

56,94 zł
Brutto

Kantówka to bardzo popularna i niezbędna część każdej drewnianej konstrukcji o różnych stopniach złożoności. Ma wiele zastosowań  w stolarstwie, ciesielstwie i budownictwie w zależności od wybranego rozmiaru na wielu obszarach. Służy m. in. jako podpora, element architektury ogrodowej, nośna lub uzupełniająca konstrukcja budowy. Jest to nieodzowny składnik każdej altany, pergoli czy też domku dla dzieci w naszym ogrodzie. Nasze kantówki wykonane z drewna sosnowego są oheblowane z każdej strony, co sprawia że ich kształt jest regularny a gładka powierzchnia zapewnia estetyczny wygląd. By zapewnić pełną ochronę kantówki można  ją polakierować, bejcować lub pomalować. W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo szeroki wybór rozmiarów, dopasowanych do każdych potrzeb.

Ilość
Kup teraz

Nasze produkty są znane na europejskim rynku od 2006 roku. Głównym atutem firmy jest zaufanie naszych klientów i kontrahentów. Wprowadzając na rynek produkty dbamy o ich wysoką jakość, trwałość oraz atrakcyjne ceny.

Na nasze produkty posiadamy certyfikat FSC.

Mamy możliwość zagwarantowania i udokumentowania pochodzenia drewna, jesteśmy producentem który odpowiada za jakość swoich produktów.

.

Kantówka Sosna Strugana Klasa AB

Drewno Heblowane
Dane techniczne:

Wymiar : 26 x 145 x 2000 mm

Kolor : Naturalny 

Gatunek drewna : Sosna 

22034

Drewno Heblowane...

56,94 zł