No product at this time

Drewno Nieheblowane 2x8x250 [cm] Sosna
  • Drewno Nieheblowane 2x8x250 [cm] Sosna

Drewno Nieheblowane 2x8x250 [cm] Sosna

21,67 zł
Brutto

Kantówka niestrugana to kawałek drewna sosnowego w stanie surowym, nie poddany mechanicznej obróbce heblowania.  Produkt charakteryzuje  się dużym stopniem wytrzymałości, a jego dodatkowym atutem jest możliwość obróbki stosownie do własnych potrzeb.. Niestrug posiada szereg zastosowań, bez problemu nada się zarówno jako fragment ogrodzenia, czy też jako niezbędny element do budowy altanki, pergoli, huśtawki, mebli ogrodowych czy kwietnika, a nawet dachu. Produkt odpowiedni również przy remoncie domu. Aby kantówka ta zachowała swoją trwałość należy pamiętać o odpowiedniej impregnacji. W naszej ofercie znajduję się wiele rozmiarów kantówki niestruganej co sprawi, że wybiorą Państwo model, który najlepiej sprawdzi się w czasie wykonywania zaplanowanych prac.

Ilość
Kup teraz

Nasze produkty są znane na europejskim rynku od 2006 roku. Głównym atutem firmy jest zaufanie naszych klientów i kontrahentów. Wprowadzając na rynek produkty dbamy o ich wysoką jakość, trwałość oraz atrakcyjne ceny.

Na nasze produkty posiadamy certyfikat FSC.

Mamy możliwość zagwarantowania i udokumentowania pochodzenia drewna, jesteśmy producentem który odpowiada za jakość swoich produktów.

.

Kantówka Sosna Niestrugana Klasa AB

Drewno Nieheblowane
Dane techniczne:

Wymiar : 20 x 80 x 2500 mm

Kolor : Naturalny 

Gatunek drewna : Sosna 

22075

Drewno Nieheblowane 2x8x250...

21,67 zł